Images
Product Collections
Bitcoin Miner
Algorythm
Scrypt
Coin
Dogecoin
หัวข้อ
Bitmain Antminer L11 Pro (21Gh)
Price
THB329,000.00
Body
Description
Bitmain Antminer L11 Pro (21Gh) is an ASIC miner designed for Scrypt algorithm, specifically targeting DOGE (Dogecoin) and LTC (Litecoin). It delivers a maximum hashrate of 21Gh/s while consuming 3612W of power, resulting in an energy efficiency of 0.172j/Mh.
Specifications
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | Antminer L11 Pro (21Gh) |
| Release | Sep 2025 |
| Size | 195 x 290 x 379mm |
| Weight | 15800g |
| Noise level | 75dB |
| Power | 3612W |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | 5 - 45 °C |
| Humidity | 5 - 95 % |
Variations