Images
Product Collections
Bitcoin Miner
Algorythm
Scrypt
Coin
Dogecoin
หัวข้อ
Bitmain Antminer L11 Hyd 2U (35Gh)
Price
THB580,000.00
Body
Description
Bitmain Antminer L11 Hyd 2U (35Gh) is an ASIC miner designed for Scrypt algorithm, specifically targeting DOGE (Dogecoin) and LTC (Litecoin). It delivers a maximum hashrate of 35Gh/s while consuming 5775W of power, resulting in an energy efficiency of 0.165j/Mh.
Specifications
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | Antminer L11 Hyd 2U (35Gh) |
| Also known as | Bitmain Antminer L11.HU2 |
| Release | Dec 2025 |
| Size | 445 x 88 x 670mm |
| Noise level | 50dB |
| Cooling | Hydro cooling |
| Power | 5775W |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | 5 - 45 °C |
| Humidity | 5 - 95 % |
Variations